KYNOLOGICKÝ KLUB HOLEŠOV

Pro členy:
Sobota - sportovní výcvik
>> od 16:00

Agility
>> Sobota od 8:30
>> Neděle od 10:00

Holešovské hopsání 2016

Poslední červencovou sobotu se v Holešově konal již 7. ročník agility závodu Holešovské hopsání 2016. Tato soutěž spadá mezi neoficiální závody, tím pádem mohla být pravidla soutěže, na rozdíl od oficiálních závodů, mírně upravena. Díky tomu si závodní atmosféru mohli přijet vyzkoušet i začátečníci, kteří ještě neběhají na plné výšce překážek. Zařazen byl také závod pro štěňata, který zahrnoval pouze dva běhy složené jen z tunelů. Aby si závod mohli užít i psí veteráni, kteří mají již svou závodní kariéru za sebou, byla otevřena kategorie i pro ně, se sníženými překážkami. Samozřejmě nechyběla ani kategorie ostřílených závodníků, kteří se již účastní oficiálních závodů. Celkem se na letošní ročník sjelo přes 60 účastníků. Závody posuzovala již podruhé reprezentantka ze Slovenska Katarina  Suchovská.

Diváci zde mohli vidět širokou škálu plemen, od tradičních sportovních, jako jsou například border collie a teriéři, až po malinkou čivavu, která neváží ani 2kg. Všichni závodníci předvedli moc hezké výkony, počasí bylo poněkud teplejší, ale všechno proběhlo bez problémů. Doufáme, že si závodníci, kromě věcných cen od sponzorů, odvezli i hezký zážitek a načerpali nové zkušenosti. Děkujeme zúčastněným a všem, kteří se na této tradiční akci podíleli, a budeme se těšit na další ročník.

Zvláštní poděkování patří sponzorům závodu: Město Holešov, První bystřická investiční s.r.o., Krmiva Hulín, Orion Pharma, Psí Kusy, H&B, Metroflora, Zoologická zahrada Hodonín, Kadeřnický a  kosmetický  salon EF Kroměříž, UniCredit  leasing a.s., Levné mytí aut s.r.o.

 

SPONZOŘI 

              

Český výrobce ručně míchaného krmiva pro psy